Часті Питання

Чому саме Dinero?

 • Ми щасливі, що ви запитали!

  Dinero пропонує кращі ціни на ринку для короткострокових і довгострокових позик. Перша позика до 5 000 грн. БЕЗКОШТОВНО, а повторні - під найкращі на ринку відсотки.

  Ми не вимагаємо підтвердження доходів, поручителів або застав. Подайте заявку і ми моментально відповімо!

  Скористайтеся послугами Dinero БЕЗКОШТОВНО та насолоджуйтесь довгостроковим партнерством. Не забудьте розповісти друзям про нас!

  Хочете дізнатися більше? Ми завжди раді!

Погашення позики та продовження терміну

 • Ми довіряємо вам і сподіваємося, що ви своєчасно погасите позику. Своєчасне погашення дозволить нам надати вам ще більш вигідні пропозиції в майбутньому.

  Погасити позику можна наступним чином:

  1. За допомогою нашого сайту - в особистому Кабінеті, котрий є у кожного клієнта Dinero, шляхом банківської карти. Для цього достатньо перейти за посиланням 
  2. За допомогою  City24 (карта терміналів), Paymarket (КиївОдеса), 24NonStop (карта терміналів), 2Click (Київ, МиколаївОдесаВінниця), EasyPay (карта терміналiв), IBox (карта терміналів). 
  3. За допомогою особистої карти в будь - якому відділенні банку нашої країни чи ж шляхом переведення зі свого банківського рахунку.

  Будь ласка, вкажіть номер Вашого договору або ваш особистий ідентифікаційний код в примітці при погашенні, щоб нам було легше правильно зарахувати ваш платіж. 

  У разі продовження позики, будь ласка, також вказуйте в призначенні платежу «Продовження» і період продовження, який ви хочете використовувати.

  Реквізити для оплати:

  Одержувач: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ДІНЕРО"

  Банк: ПАТ "ОТП БАНК"

  Рахунок: 26503455000518

  Пам'ятайте - ми тут, щоб допомогти вам. У разі проблем зі своєчасним погашенням позики, будь ласка, повідомте нам, і ми знайдемо для вас найкраще рішення.

 • Це дуже просто. Вам всього лише потрібно внести оплату за продовження до закінчення терміну погашення позики.

  Ви можете продовжити позику на додаткові 7, 14 або 30 днів. Інформація про продовження відобразиться у вашому аккаунті на сайті.

  Реквізити для оплати:

  Одержувач: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ДІНЕРО"

  Банк: ПАТ "ОТП БАНК"

  Рахунок: 26503455000518

  Будь ласка, вкажіть номер Вашого договору або ваш особистий ідентифікаційний код в примітці при погашенні, щоб нам було легше правильно зарахувати ваш платіж.

  Додатково вкажіть в призначенні платежу «Продовження» і період продовження, який ви хочете використовувати.

 • Якщо у вас виникли проблеми з поверненням позики, будь ласка, повідомте нам про це, і ми будемо шукати найкраще рішення для вас.

  У разі, якщо ви не погасите позику вчасно, ми повинні будемо нарахувати плату - 1,5% за кожен прострочений день. Пам'ятайте, що для короткострокових позик ми завжди надаємо можливість продовжити термін погашення.

  Рішення можна знайти завжди, головне - Ваше бажання. Якщо ви не будете співпрацювати, на жаль, нам необхідно буде зробити подальші судові позови, включаючи судову процедуру.

 • Після отримання позики ми відправляємо вам інформацію по сумі повернення і вартості продовження.

  Ви можете знайти ці дані також в вашому аккаунті на веб-сайті, або зверніться до Контактного Центру, і ми надамо детальну інформацію.

 • Вам, як клієнту, дуже важливо формувати позитивну кредитну історію співпраці з фінансовими компаніями. За оплати позики вчасно/до розрахункової дати:

  1) Ви не переплачуєте штрафні санкції та відсотки;

  2) можете розраховувати на перегляд кредитного ліміту в бік збільшення;

  3) підвищуєте свій кредитний рейтинг.

  Важливо! Вам не обов’язково сплачувати позику повністю. Ви можете перенести дату сплати (продовжити позику) на 7/14/30 днів, що дасть можливість зберегти всі зазначені вище переваги та засоби в себе на зручний для вас період.

   

   

Аккаунт і дані клієнта